Povezane vesti
Si na samitu G20: Veštačka inteligencija ne bi trebalo da bude "igra bogatih zemalja"
Euronews 18.11.2024
Kineski predsednik Si Đinping izjavio je danas na samitu Grupe 20 (G20) u Rio de Žaneiru da veštačka inteligencija ne bi trebalo da bude "igra bogatih zemalja i bogatih". Si je takođe pozvao na više međunarodnog upravljanja i saradnje u oblasti veštačke… »
Si na samitu G20 najavio podršku Kine Globalnom jugu
Slobodna Evropa 18.11.2024
Kineski predsednik Si Đinping je na skupu lidera Grupe 20 (G20) velikih ekonomija u Rio de Žaneiru najavio niz mera osmišljenih da podrži "Globalni jug, javila je u ponedeljak kineska državna televizija CCTV. U svom prvom obraćanju na samitu G20, Si je… »
Si Đinping želi da poboljša odnose Kine i Brazila
N1 Info 18.11.2024
Kineski predsednik Si Đinping izrazio je želju da unapredi odnose Kine sa Brazilom, gde je doputovao u državnu posetu i samit lidera G20. Si planira da održi razgovore kako da se „dalje poboljšaju odnosi između Kine i Brazila, promoviše komplementarnost… »
Si Đinping stigao na samit G20: Kineski predsednik tokom boravka u Rio de Žaneiru želi da poboljša odnose sa Brazilom
Kurir 18.11.2024
Kineski predsednik Si Đinping izrazio je želju da unapredi odnose Kine sa Brazilom, gde je doputovao u državnu posetu i samit lidera G20 u Rio de Žaneiru. Si planira da održi razgovore kako da se "dalje poboljšaju odnosi između Kine i Brazila, promoviše… »
Vesti dana »
Proizvođači mleka blokirali Ibarsku magistralu – prosute tone mleka
Vreme pre 51 minutajoš 43 povezane
Oglasili se zaposleni Opšte bolnice u Čačku, uputili apel: "Sačekajmo da se utvrdi uzrok Emine smrti"
Telegraf pre 2 satajoš 30 povezanih
Ministar odbrane Albanije najavio zajedničku vežbu Albanije, Hrvatske i Prištine
RTV pre 3 satajoš 22 povezane






