Povezane vesti
Nastavak suđenja liderima bivše tzv. Ovk: Izjave dalo više od 100 svedoka
Kurir 18.11.2024
U Specijalizovanim većima Kosova u Hagu, danas se nastavlja sudski proces protiv bivših lidera tzv. OVK Hašima Tačija, Kadrija Veseljija, Redžepa Seljimija i Jakupa Krasnićija, prenosi Reporteri. Saopšteno je da će Sokol Dobruna i Haljilj Kadraku biti… »
Do sada saslušano više 100 svedoka: Nastavlja se suđenje vođama OVK
B92 18.11.2024
U Specijalizovanim većima Kosova u Hagu, danas se nastavlja sudski proces protiv bivših lidera OVK Hašima Tačija, Kadrija Veseljija, Redžepa Seljimija i Jakupa Krasnićija, prenosi Reporteri. Saopšteno je da će Sokol Dobruna i Haljilj Kadraku biti naredna… »
Do sada svedočilo više od 100 ljudi: Nastavlja se suđenje Tačiju i bivšim liderima OVK u Hagu
Blic 18.11.2024
U Specijalizovanim većima Kosova u Hagu, danas se nastavlja sudski proces protiv bivših lidera OVK Hašima Tačija, Kadrija Veseljija, Redžepa Seljimija i Jakupa Krasnićija, prenosi Reporteri. Saopšteno je da će Sokol Dobruna i Haljilj Kadraku biti naredna… »
Vesti dana »

Putin je epski nasamario Trampa! "Car" je svoj ključni cilj ostvario, svetu se ne piše dobro: Detalji sa sastanka su iznenadili planetu, Amerikanci na kolenima pred Rusima
Blic pre 17 minutajoš 23 povezane

Čitač sa usana o razgovoru između Trampa i Putina na pisti: "Pomoći ću ti“ - "Dovešću stvar do kraja"
Telegraf pre 4 satijoš 10 povezanih

„Koga čuvate“ i „idite na Kosovo“ – parole su demonstranata policiji ispred sedišta leskovačkih naprednjaka
Jugmedia pre 5 satijoš 6 povezanih

Sastanak Trampa i Putina traje više od dva i po časa: Nema naznaka kada će radni ručak
Večernje novosti pre 5 satijoš 9 povezanih

Dačić: "38 lica uhapšeno, povređeno 6 policajaca, demonstranti došli s namerom da povrede policajce"
Telegraf pre 5 satijoš 4 povezane