Povezane vesti
Sikorski: Ministri EU nisu se složili da obustave politički dijalog da Izraelom
Politika 18.11.2024
VARŠAVA – Ministri spoljnih poslova Evropske unije nisu se danas složili da obustave politički dijalog sa Izraelom, saopštila je Poljska. Nakon što je to predložio visoki predstavnik Evropske unije za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj. Borelj je… »
Borrell: EU mora pritisnuti Izrael zbog rata u Gazi
Al Jazeera 18.11.2024
Šef evropske vanjske politike je prošle sedmice predložio da blok suspendira politički dijalog s Izraelom, o čemu će se u Briselu raspravljati danas. Glavni diplomat Evropske unije Josep Borrell je u ponedjeljak potvrdio da će predložiti zemljama… »
Ministri vanjskih poslova EU-a raspravljat će o prekidu političkih pregovora s Izraelom
Al Jazeera 18.11.2024
Visoki diplomat EU-a Josep Borrell predložit će obustavu političkog dijaloga s Izraelom zbog sukoba u Gazi. Visoki diplomat Evropske unije Josep Borrell predložit će, na sastanku ministara vanjskih poslova EU-a u ponedjeljak u Briselu, obustavu… »
Vesti dana »

Danas nestabilno vreme sa pljuskovima, grmljavinom i jakim olujnim vetrom
RTV pre 43 minutajoš 14 povezanih

Uživo Rusija ciljala poljsku? Tramp spreman da uvede snažne sankcije Rusima
Alo pre 1 satjoš 8 povezanih

Završeno asfaltiranje ulica Mikole Kočiša u Novom Sadu i Janka Čmelika u Kisaču
NoviSad.com pre 13 minutajoš 1 povezana