Povezane vesti
Premijer Iraka odbacio žalbu Izraela Savetu bezbednosti o napadima iračkih milicija
Novi magazin 19.11.2024
Irački premijer Muhamed Šija al-Sudani odbacio je danas žalbu Izraela Savetu bezbednosti UN o napadima na Izrael iračkih šiitskih milicija koje podržava Iran, označivši je "izgovorom i argumentom za napad na Iran i za proširenje rata u regionu"… »
Izrael preti da će napasti i Irak: "Imamo pravo da se branimo od neprijatelja"
Kurir 19.11.2024
Izrael je danas zapretio da će napasti Irak u odgovoru na nedavne napade proiranskih ekstremističkih grupa koje se tamo nalaze. U pismu Savetu bezbednosti UN, postavljenom na društvenoj mreži "X", ministar spoljnih poslova Izraela Gideon Sar je naveo da… »
Izrael preti da će napasti i Irak – kao odgovor na napade proiranskih grupa u toj zemlji
N1 Info 19.11.2024
Izrael je danas zapretio da će napasti Irak u odgovoru na nedavne napade proiranskih ekstremističkih grupa koje se tamo nalaze. U pismu Savetu bezbednosti UN, postavljenom na platformi Iks, ministar spoljnih poslova Izraela Gideon Sar je naveo da njegova… »
Vesti dana »

Nevreme preti Srbiji: Rhmz uključio narandžasti alarm - pljuskovi, grad i olujni vetar posebno upozorenje za Beograd
Dnevnik pre 43 minutajoš 36 povezanih

Protest u Beogradu Udruženja za zaštitu životinja protiv nacrta zakona
Beta pre 4 satijoš 12 povezanih

Srbija "počistila" Tursku u Dejvis kupu, preokret braće Sabanov stavio tačku
RTS pre 2 satajoš 35 povezanih

"Raširio je čeljust da je zgrabi, dohvatio je šapom": Oglasila se majka devojčice koju je napao vuk u Grčkoj
Mondo pre 3 satajoš 22 povezane