Повезане вести
На Филозофском факултету у Нишу о студентској стручној пракси у органима јавне управе
Југ пресс 19.11.2024
НИС Студентска стручна пракса у органима јавне управе биће главна тема презентације која ће бити одржана у среду, 20. новембра у амфитеатру 21 Филозофског факултета, а почетак је заказан за 13.30 часова. Студенти овог факултета… »
Трибина ,,Ухвати залет” о студентској стручној пракси у јавној управи
Југ пресс 19.11.2024
НИШ Министарство државне управе и локалне самоуправе и Грађевинско-архитектонски факултет Универзитета у Нишу одржаће 21. новембра трибину под називом ,,Ухвати залет” на којој ће бити представљена студентска стручна пракса у… »
Вести дана »

"Будућност региона лежи у заједничкој безбедности"! Мандић: Показано јединство српског народа, посведочена славна историја Србије и Црне Горе
Блиц пре 2 сатајош 1 повезана

Председник изнео бројеве: Колико је људи присуствовало војној паради у Београду, а колико је протестовало
Данас пре 4 сатијош 2 повезане

Појашњење из Беле куће: Такса од 100.000 долара за америчку визу само за нове захтеве
Данас пре 6 сатијош 1 повезана