Povezane vesti
Stano: Vlada u Prištini ne može da delegira opštinama odgovornost za ZSO
NIN 20.11.2024
Vlada u Prištini ne može da odustane od svojih odgovornosti u okviru dijaloga niti da ih delegira opštinama sa većinski srpskim stanovništvom na Kosovu, izjavio je portparol Evropske komisije Peter Stano komentarišući izjavu kosovskog premijera Aljbina… »
Petar Petković se sastao sa specijalnim izaslanikom Francuske za zb Reneom Trokazom
Telegraf 20.11.2024
Direktor kacelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petkovićsaopštio je danas da se sastao sa specijalnim izaslanikom Francuske za Zapadni Balkan Reneom Trokazom, s kojim je razgovarao o eskalatornim potezima Prištine, poput izjave premijera privremenih… »
Petković se sastao sa specijalnim izaslanikom francuske za Zapadni Balkan Reneom Trokazom
Blic 20.11.2024
Direktor kacelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković saopštio je danas da se sastao sa specijalnim izaslanikom Francuske za Zapadni Balkan Reneom Trokazom, s kojim je razgovarao o eskalatornim potezima Prištine, poput izjave premijera privremenih… »
Vesti dana »
N1 došao do zapisnika o izborima na Medicinskom fakultetu: Uočene dve vrste glasačkih listića
N1 Info pre 6 minutajoš 34 povezane
Kopredsednici Evropske zelene partije: Vreme je za slobodne i poštene izbore u Srbiji
Beta pre 22 minutajoš 23 povezane






