Povezane vesti
Intereuropa uspostavila novu intermodalnu vezu između Kopra i Beograda
SEEbiz 20.11.2024
KOPER - Slovenska logistička kompanija Intereuropa uspostavila je novu željezničku vezu luke Kopar s terminalom Nelt Dobanovci u Beogradu, priopćeno je iz te kompanije. Kako su objasnili, riječ je o naprednom intermodalnom rješenju koje će tvrtkama u… »
Intereuropa uspostavila železničku vezu između luke Koper i Neltovog terminala u Dobanovcima
Biznis.rs 20.11.2024
Vreme transporta svedeno na tri dana. Slovenačka logistička kompanija Intereuropa saopštila je danas da je uspostavljena nova železnička veza između luke Koper sa terminalom Nelt Dobanovci u Beogradu, uz ocenu da se radi o naprednom intermodalnom rešenju… »
Slovenačka logistička firma uvela novu železničku vezu između Kopra i Beograda
Danas 20.11.2024
Slovenačka logistička kompanija „Intereuropa“ saopštila je danas da je uspostavljena nova železnička veza između luke Koper sa terminalom Nelt Dobanovci u Beogradu, uz ocenu da se radi o naprednom intermodalnom rešenju koje će uticati na efikasnost i… »
Vesti dana »
Rektor Đokić: Spreman sam da prihvatim politički angažman, ukoliko to traže studenti i građani
Pravo u centar pre 34 minutajoš 62 povezane
"17 meseci. 16 stradalih. 0 odgovornih" – završena komemorativna šetnja do železničke stanice (FOTO, VIDEO)
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 26 povezanih
Bagei demantuje Trampa: Nismo tražili prekid vatre, Trampove tvrdnje netačne
RTV pre 2 satajoš 23 povezane





