Povezane vesti
Gradonačelnik Novog Sada: Opozicija ponovo pokazala da je nasilje jedini jezik koji poznaje i koristi
Euronews 20.11.2024
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić ocenio je danas da su predstavnici opozicije, koji su blokirali zgradu Tužilaštva u Novom Sadu, ponovo pokazali da je nasilje jedini jezik koji poznaju i koriste. "Da li ste 'zadovoljni' haosom koji ste pokušali da… »
Đurić o blokadi suda u Novom Sadu: Šačice jada, kad ste tako jaki, što se krijete iza imuniteta?
Radio 021 20.11.2024
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić oglasio se povodom blokade rada zgrade suda kod Spensa. "Da li ste 'zadovoljni' haosom koji ste pokušali da izazovete? Opet ste pokazali da je nasilje jedini jezik koji poznajete i koji koristite. Kad ste tako 'jaki'… »
Vesti dana »
BLISKOISTOČNI SUKOB: Vlasti Katara najavile početak razgovora između SAD i Irana u Švajcarskoj; Izrael ne prestaje da napada jug Libana
RTV pre 45 minutajoš 59 povezanih
Vučić: Dobijamo Jedinstveni dispečerski centar za veću sigurnost upravljanja vozovima
RTK pre 2 satajoš 28 povezanih
RHMZ izdao upozorenje za ponedeljak: Pljuskovi, grmljavina i grad očekuju se u više delova Srbije
NIN pre 1 satjoš 53 povezane
Pobeda i veliki problem za Nemačku: Zvezda odbrane možda završila Mundijal?
B92 pre 5 satijoš 31 povezana



