Povezane vesti
Mijatović postaje potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije?!
Sportske.net 20.11.2024
Predrag Mijatović, član Radne grupe zadužen za sportska pitanja u Fudbalskom klubu Partizan, uskoro bi mogao da dobije još jednu funkciju. Danas je odjeknula vest da će on postati potpredsednik Fudbalskog saveza Srbije, a "Sportal" sad prenosi kako nije… »
Još jedna važna fukncija za Predraga Mijatovića: Član privremenog odbora Partizana seda na mesto potpresdenika FSS-a?!
Hot sport 20.11.2024
Malo ko je ovo očekivao! Promene u srpskom fudbalu donose nove izazove i prilike za Predraga Mijatovića. Nekadašnji as crno-belih, koji trenutno obavlja funkciju predstavnika privremene uprave Partizana, mogao bi uskoro da preuzme značajnu ulogu u… »
Mijatović ulazi u FSS
B92 20.11.2024
Član Radne grupe zadužen za sportska pitanja u fudbalskom klubu Partizan Predrag Mijatović uskoro bi mogao da ima još jednu funkciju. Prema saznanjima sajta Mocart sport Mijatović bi mogao da dobije mesto potpredsenika u FSS. Trenutno u srpskoj kuči… »
Vesti dana »

Upozorenje RHMZ: Tokom noći pljuskovi sa grmljavinom, ponegde olujni vetar
N1 Info pre 1 satjoš 59 povezanih

Upucan Čarli Kirk, konzervativni aktivista i Trampov saradnik
BBC News pre 13 minutajoš 30 povezanih

Protesti u Nepalu doveli do ostavke premijera i političke krize
Naslovi.ai pre 28 minutajoš 53 povezane

Roditelji blokirali školu u Mirijevu: V.D. direktora SNS kadra tražio policijsko iseljenje (VIDEO)
Serbian News Media pre 3 minutajoš 32 povezane