Povezane vesti
Gordi: Putin ne očekuje mnogo od Vučića, osim da pokazuje podređenost u zgodnim trenucima
N1 Info 25.11.2024
Glavni izvori ruskog uticaja u regionu jesu osećaji kulturne i istorijske bliskosti s jedne strane, a s druge strane kontrola koju Rusija vrši nad energetskim sektorom, naročito kada su nafta i mazut u pitanju, ističe u razgovoru za Danas Erik Gordi… »
INTERVJU Erik Gordi: Putin ne očekuje mnogo od Vučića, osim da pokazuje podređenost u zgodnim trenucima
Danas 25.11.2024
Glavni izvori ruskog uticaja u regionu jesu osećaji kulturne i istorijske bliskosti s jedne strane, a s druge strane kontrola koju Rusija vrši nad energetskim sektorom, naročito kada su nafta i mazut u pitanju, ističe u razgovoru za Danas Erik Gordi… »
Vesti dana »
![Grupe studenata iz Niša i Beograda idu ka Kragujevcu: Javni čas ispred Ministarstva prosvete, glumci u šetnji gradom (foto)](https://nstatic.net/256/38957256jhxwsh.jpg)
Grupe studenata iz Niša i Beograda idu ka Kragujevcu: Javni čas ispred Ministarstva prosvete, glumci u šetnji gradom (foto)
Blic pre 2 minutajoš 27 povezanih
![MUP: Učenik u Kraljevu aktivirao biber-sprej, osam učenika primljeno u Dom zdravlja](https://nstatic.net/427/38959427fugncu.jpg)
MUP: Učenik u Kraljevu aktivirao biber-sprej, osam učenika primljeno u Dom zdravlja
Insajder pre 1 satjoš 31 povezana
![Nikolić: Alon Ohel živ i u teškom stanju, mora biti uključen u razmenu](https://nstatic.net/600/38956600fkocyb.jpg)
Nikolić: Alon Ohel živ i u teškom stanju, mora biti uključen u razmenu
RTV pre 3 satajoš 41 povezana
![Viši savetnici SAD razgovaraće sa Zelenskim tokom Minhenske bezbednosne konferencije](https://nstatic.net/727/38957727yzsdnw.jpg)
Viši savetnici SAD razgovaraće sa Zelenskim tokom Minhenske bezbednosne konferencije
Glas Amerike pre 4 satijoš 19 povezanih