Povezane vesti
Zbog njenih reči profesoru je odrubljena glava?! Horor priča iz Francuske i laž učenice koja je Samjuela koštala života!
Kurir 27.11.2024
Tvrdila je da je njezin profesor istorije Samjuel Peti muslimanskim učenicima naredio da napuste učionicu kako bi ostalima pokazao "fotografiju golog Proroka". Ova laž podstakla je njenog oca, Brahima Čninu, da na društvenim mrežama pokrene kampanju… »
Potresne reči učenice čije laži su dovele do toga da njenom profesoru u Francuskoj odrube glavu: Bez mene niko
Telegraf 27.11.2024
Preporučujemo. U oktobru 2020. godine, 13-godišnja muslimanska učenica iz Francuske izmislila je priču kako bi prikrila svoju suspenziju zbog izostanaka s nastave. Tvrdila je da je njezin profesor istorije Samuel Peti muslimanskim učenicima naredio da… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za petak, 16. januar: Malo hladnije nego u sredu, ujutru ponegde mraz
Beta pre 1 satjoš 3 povezane
"To će biti Trampov kraj" Republikanski kongresmen udario na lidera Amerike: "Bilo kakva vojna akcija SAD na Grenlandu značila bi..."
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Krenuo u PIO fond, pa nestao bez traga! Porodica iz Čačka moli za pomoć, policija na nogama
Blic pre 1 satjoš 3 povezane




