Povezane vesti
Dačić: Antisnajperski timovi u parlamentu zbog stranog državnika, po standardnoj proceduri
Beta 27.11.2024
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić je saopštio da su antisnajperski timovi, danas postavljeni i u Skupštini Srbije, bili angažovani po planu preduzimanja mera, po drugom stepenu bezbednosne zaštite za predsednika Ekvatorijalne Gvineje, saopštio je… »
Dačić o snajperistima na Skupštini Srbije: Timovi angažovani radi bezbednosti predsednika Ekvatorijalne Gvineje
Euronews 27.11.2024
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić demantovao je danas navode narodnog poslanika Srđana Milivojevića o snajperistima na krovu Narodne skupštine i naglasio da takve izjave nanose štetu ne samo policiji nego i celoj državi i naglasio da su… »
Dačić: Antisnajperski timovi angažovani su povodom bezbednosne zaštite predsednika Ekvatorijalne Gvineje
Telegraf 27.11.2024
Preporučujemo. Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačićizjavio je da Ministarstvo unutrašnjih poslova najoštrije demantuje neistine i laži koje je izneo narodni poslanik Srđan Milivojević, koje nanose štetu ne samo policiji, nego i… »
Vesti dana »
"Delez" zatražio arbitražu u Vašingtonu zbog ograničenja marži; Lazarević: Odolevamo pritiscima od septembra
RTS pre 1 satjoš 32 povezane
VST odbio da usvoji ostavke članova Izborne komisije: moraju da sprovedu odluku Ustavnog suda
Blic pre 3 satajoš 31 povezana
Vuk Cvijić: Vlastima smetaju policajci koji se bore protiv trgovine drogom
Serbian News Media pre 3 satajoš 22 povezane





