Povezane vesti
Američki zvaničnik pozvao Kijev da smanji starosnu granicu za regrutaciju: "Ukrajini trebaju snage za borbu"
Telegraf 27.11.2024
Preporučujemo. Ukrajina bi trebalo da razmisli o snižavanju starosne granice za služenje vojnog roka sa 25 na 18 godina, izjavio je danas visoki zvaničnik američke administracije. Zvaničnik je rekao novinarima da Ukrajina nije obučila i mobilisala… »
Sad pritiska Ukrajinu da snizi starosnu granicu za mobilizaciju na 18 godina: Vašington zahteva brzo povećanje vojske
Pravda 27.11.2024
Administracija predsednika Džoa Bajdena vrši snažan pritisak na Ukrajinu da smanji starosnu granicu za obaveznu mobilizaciju sa 25 na 18 godina, prenose Reuters i Associated Press. Ovaj potez ima za cilj brzo povećanje broja vojnika u okviru ukrajinske… »
Ukrajinci sve da mobilišu! Sad pozvale Kijev da spusti starosnu granicu na 18 godina!
Alo 27.11.2024
Ukrajina bi trebalo da razmisli o snižavanju starosne granice za služenje vojnog roka sa 25 na 18 godina, izjavio je danas visoki zvaničnik američke administracije. Zvaničnik je rekao novinarima da Ukrajina nije obučila i mobilisala dovoljno novih… »
Vesti dana »
Reakcije na izjavu Snežane Paunović: Smena, osude i krivična prijava
Naslovi.ai pre 55 minutajoš 77 povezanih
Macut i Mali razgovarali o javnim finansijama, akcizama i merama za zaštitu standarda građana
NIN pre 7 satijoš 32 povezane
U Novom Sadu protest zbog prebijanja dečaka od strane maskiranih batinaša
Nova pre 34 minutajoš 58 povezanih
Reakcija selektora Argentine na pobednički gol obilazi svet, dok su se svi radovali, on nije ni mrdnuo
Telegraf pre 3 satajoš 162 povezane
Pojačana dežurstva AMSS tokom letnje sezone: Više od 32.000 poziva vozača od početka juna
Blic pre 5 satijoš 25 povezanih



