Povezane vesti
Gradonačelnik Đurić: Vrelovod star 40 godina zamenili smo novim
Kurir 29.11.2024
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić obišao je danas radove na rekonstrukciji vrelovoda za Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine i Jodnu banju "Vrelovod star preko 40 godina, zamenjen je novim, modernim predizolovanim cevima koje… »
Bolje grejanje za Dečiju bolnicu i Jodnu banju, gradonačelnik obišao završne radove na zameni vrelovoda u Futoškom parku
RTV 29.11.2024
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić obišao je radove na rekonstrukciji vrelovoda za Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine i Jodnu banju. Postojeći vrelovod, star preko 40 godina zamenjen je novim predizolovanim cevima sa… »
Vesti dana »

Prva sednica jesenjeg zasedanja – među tačkama dnevnog reda predlozi zakona o legalizaciji i izvršiteljima
RTS pre 16 minutajoš 52 povezane

Ovo je maneken koji se razneo eksplozivom u Kosovskoj ulici: Martin poginuo nakon nestručnog rukovanja bombom koja je bila namenjena vođi navijača! (foto)
Kurir pre 26 minutajoš 22 povezane

U Ivanjici bez struje više hiljada domaćinstava; Vanredna situacija u još tri opštine
B92 pre 3 satajoš 13 povezanih

Vremenska prognoza Srbije 7. oktobra 2025: sneg na Goliji, promenljivo oblačno i najava toplijeg vremena
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 30 povezanih