Povezane vesti
FSS sprema posebno priznanje za "uzbunjivača" Zorana Rakića?
Sportske.net 02.12.2024
Fudbalski savez Srbije će na inicijativu generalnog sekretara Branka Radujka dodeliti posebno priznanje Zoranu Rakiću, fudbaleru RFK Novi Sad 1921 koji je odbio da učestvuje u nameštanju utakmice protiv Mladosti GAT, preneo je Tanjug. Kapiten RFK Novi… »
Na inicijativu Radujka posebno priznanje za uzbunjivača u slučaju Novi Sad - Mladost
Sportski žurnal 02.12.2024
Prvi slučaj fudbalera „uzbunjivača” izazvao je brojne pozitivne reakcije u Srbiji i možda motivisao mnoge da krenu njegovim putem. Fudbalski savez Srbije će na inicijativu generalnog sekretara Branka Radujka dodeliti posebno priznanje Zoranu Rakiću… »
Vesti dana »
„Ovo im je poslednja šansa“: Tramp ponovo preti Iranu, tvrdi da su pregovori u toku iako Teheran to negira
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Taki se oglasio nakon što je Maja razlupala asminu automobil: Šokiran onim što čuje: Sve što ima da kaže stalo u dve rečenice
Blic pre 2 satajoš 5 povezanih
"Pao" diler iz Kruševca: U automobilu prevozio više od kilogram marihuane
Blic pre 2 satajoš 1 povezana




