Povezane vesti
„Nepodnošljive ciničnosti“: Makron se oglasio pred glasanje o nepoverenju vladi
Danas 04.12.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron izjavio je danas, tokom posete Saudijskoj Arabiji, da ne veruje da će pasti vlada, bez obzira na to što bi sutra u parlamentu trebalo da se glasa o poverenju, a odbacio je sve učestalije pozive političara da podnese… »
Francuski parlament danas glasa o poverenju vladi, Makron odbacio ideju o ostavci: "To nema smisla"
Blic 04.12.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron odbacio je ideju o svojoj eventualnoj ostavci, uz ocenu da apeli na njegovu ostavku predstavljaju "politiku fikcije", dok se francuski poslanici pripremaju da u popodnevnim satima glasaju o poverenju vladi, prenose… »
Makron odbacio ideju o ostavci, parlament danas glasa o poverenju vladi
Euronews 04.12.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron odbacio je ideju o svojoj eventualnoj ostavci, uz ocenu da apeli na njegovu ostavku predstavljaju "politiku fikcije", dok se francuski poslanici pripremaju da u popodnevnim satima glasaju o poverenju vladi, prenose… »
Makron: Ne verujem da će pasti vlada, Francuska je jaka zemlja sa stabilnim institucijama
NIN 04.12.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron izjavio je da ne veruje da će pasti vlada, bez obzira na to što bi danas u parlamentu trebalo da se glasa o poverenju, a odbacio je sve učestalije pozive političara da podnese ostavku, rekavši da će svoj drugi mandat… »
Vesti dana »

Promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i temperaturom do 33 stepena
RTS pre 1 satjoš 8 povezanih

Dačić: Jedan policajac povređen, 18 demonstranata uhapšeno u sinoćnim neredima
Sputnik pre 6 minutajoš 5 povezanih

„Putin apsolutni dobitnik, Tramp ostao kratkih rukava“: Sagovornici Danasa o susretu američkog i ruskog predsednika
Danas pre 10 satijoš 6 povezanih

Vučić: Vreme odgovornosti dolazi, Srbiju nikad neće moći da pobede
Euronews pre 6 satijoš 5 povezanih