Povezane vesti
Koje su sličnosti i razlike u slučajevima Hantera Bajdena i Donalda Trampa?
Danas 04.12.2024
Novi-stari predsednik SAD Donald Tramp i odlazeći Džozef Bajden se možda razlikuju u mnogim poljima, ali ono što im je zajedničko jeste kritikovanje veoma važnih krivičnih gonjenja. Kako navodi dopisnik za BBC Anthony Zurcher, Bajdenova retorika… »
CNN: Trampovi advokati koriste pomilovanje Hantera za odbacivanje osude Trampa
NIN 04.12.2024
Advokati novoizabranog američkog predsednika Donalda Trampa koriste to što je odlazeći predsednik Džozef Bajden pomilovao svog sina Hantera da bi argumentovali da treba odbaciti Trampovu osudu pred sudom na Menhetnu u slučaju tajne isplate novca… »
Bura u Americi posle bajdenovog poteza: Advokati koriste pomilovanje Hantera za odbacivanje osude protiv Trampa
Kurir 04.12.2024
Advokati novoizabranog američkog predsednika Donalda Trampa koriste to što je odlazeći predsednik Džozef Bajden pomilovao svog sina Hantera da bi argumentovali da treba odbaciti Trampovu osudu pred sudom na Menhetnu u slučaju tajne isplate novca… »
Vesti dana »

Direktor BIA tvrdio da niko nije video zvučni top na protestu, a onda je „dobio“ i slike i snimke i demonstraciju
N1 Info pre 29 minutajoš 32 povezane

Tepić tvrdi da Srbija ima LRAD uređaje, Dačić da se ne koriste kao 'zvučni topovi'
Slobodna Evropa pre 6 satijoš 22 povezane

Prosvetari, studenti i deo radnika RTS-a protestovali ispred zgrade Javnog servisa, širom Srbije tišina i odavanje pošte za stradale u padu nadstrešnice
RTV pre 55 minutajoš 30 povezanih

Danas: Žandarm tvrdi da je više zvučnih topova bilo raspoređeno u subotu na protestu u Beogradu
Beta pre 9 satijoš 14 povezanih