Povezane vesti
Nepoznata bolest u zemlji od 100 miliona ljudi: Stotine mrtvih, ne zna se uzrok, zabrinuta u ZSO
B92 04.12.2024
Nepoznata bolest usmrtila je 143 osobe u Kongu, u izbijanju koje je uzbunilo zdravstvene zvaničnike i Svetsku zdravstvenu organizaciju. Pacijenti su imali simptome slične gripu, uključujući visoku temperaturu i jake glavobolje, kažu lokalni zvaničnici, a… »
Nepoznata bolest izbila u zemlji od 100 miliona ljudi: Stotine mrtvih, ne zna se od čega, zabrinuta i SZO
Telegraf 04.12.2024
Preporučujemo. Nepoznata bolest usmrtila je 143 osobe u Kongu, u izbijanju koje je uzbunilo zdravstvene zvaničnike i Svetsku zdravstvenu organizaciju. Pacijenti su imali simptome slične gripu, uključujući visoku temperaturu i jake glavobolje, kažu… »
Vesti dana »
(BLOG) "Pokušaće da nas podele, ali kad se okupimo pokažemo da im nije uspelo": Protest u Novom Sadu
N1 Info pre 4 satijoš 32 povezane
Iran: Ormuski moreuz ponovo zatvoren zbog kršenja primirja na jugu Libana
RTV pre 2 satajoš 30 povezanih
Otkrila da li bi pristala da bude u žiriju sledeće sezone Ana Sević progovorila i o povratku Sanje Kužet u Zvezde Granda, pa priznala: "To nema šanse" (video)
Blic pre 32 minutajoš 23 povezane
Tramp zapretio uvođenjem taksi u Ormuskom moreuzu ako propadne sporazum s Iranom
Insajder pre 1 satjoš 24 povezane
Sudar autobusa i automobila kod Niša – poginuo vozač, troje povređenih
RTS pre 42 minutajoš 18 povezanih


