Povezane vesti
Niš u borbi protiv toplotnih ostrva: Predstavljen projekat za hladniji grad
Glas juga 05.12.2024
Projekat pod nazivom „Urbana toplotna ostrva: otpornost, spremnost i strategija održavanja – Be Ready” Grad Niš realizuje sa još 19 partnera, iz 11 zemalja, preko programa Evropske unije Interreg Danube Regiona. Niš dobija oko 100.000 evra… »
Sve veće temperature tokom leta u centru grada. Radi se na otkrivanju i rešavanju tih „toplotnih ostrva”
Gradski portal 018 05.12.2024
Iz godine u godina raste temperatura u gradovima, naročito u centru grada. Na to utiču pre svega materijali od kojih su pravljene zgrade, kao i velika količina betona, koji upijaju toplotu. Iz tog razloga, krenulo se u projekat, kojim će se raditi na… »
Vesti dana »
Trampov predlog za Gazu zapaljiv, nečuven i sramotan, krši međunarodno pravo: Žestoke kritike Amnestija
Telegraf pre 5 satijoš 8 povezanih
Braun posle trijumfa u Bolonji: Lakić je bio odličan, taj momak je sjajan
Danas pre 5 satijoš 2 povezane
U Evropskom parlamentu održana debata o Rio Tintu u Srbiji: Kokanović nije dobio reč, ali je poručio – „nećete kopati“ (VIDEO)
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Protestni odbor advokata reagovao na ograđivanje Advokatske komore Srbije od najavljenog protesta ispred zgrade RTS-a
Danas pre 7 satijoš 1 povezana