Povezane vesti
Kinesko udruženje za pamuk izrazilo željenje zbog komentara japanske kompanije Juniklo
Radio sto plus 06.12.2024
U saopštenju objavljenom 5. decembra, Udruženje je izrazilo željenje zbog komentara japanske kompanije “Juniklo” i nadu da će ta kompanija ponovo koristiti pamuk iz Sinđijanga, nakon nedavnih izjava osnivača kompanije, Tadašija Janaija. U nedavnom… »
Kinesko udruženje za pamuk izrazilo željenje zbog komentara japanske kompanije “Juniklo”
Mondo 06.12.2024
(KMG)—Kinesko Udruženje za pamuk iz Autonomnog regiona Sinđijang u četvrtak je objavilo saopštenje u kojem pozivaju međunarodnu zajednicu da održavaju racionalan i objektivan stav prema sinđijanskom pamuku. Udruženje je izrazilo nadu da će japanska… »
Vesti dana »
BLISKOISTOČNI SUKOB: Bela kuća negira navode o sadržaju dogovora SAD i Irana; Rubio: Izvestan napredak u mirovnim pregovorima
RTV pre 3 minutajoš 1 povezana
Na današnji dan, 28. maj: Rođen Milutin Milanković, SSSR je lansirao kosmički brod u pravcu Marsa...
N1 Info pre 8 minutajoš 2 povezane
Ministri EU sutra o strategiji prema Moskvi, Kijev poziva da se uključe u pregovore
Danas pre 8 satijoš 2 povezane
Vremenska prognoza za 28. maj: Temperatura u padu, RHMZ upalio žuti meteoalarm zbog dve pojave
Mondo pre 1 satjoš 5 povezanih
Ponoš: Vučić će skratiti mandat, ali ne ove godine, najava ostavke "koska za opoziciju"
Nova pre 5 satijoš 1 povezana


