Povezane vesti
Rusija odgovorila SAD-u: Ne plašimo se da ćemo izgubiti monopol nad gasom u BiH
Al Jazeera 06.12.2024
Iz Ambasade Ruske Federdacije u BiH navode da su sa Ambasadom SAD-a saglasni samo o tome da će historija pokazati ko je bio upravu. “Kao i uvijek, američka ambasada besramno i licemjerno laže”, poručuju iz Ambasade Ruske Federacije u Bosni i… »
Ambasada Rusije u BiH odgovorila američkoj ambasadi na optužbe za „maligni uticaj“: „Rusija se ne plaši“
Danas 06.12.2024
Ambasada Rusije u BiH odgovorila je na nedavne izjave Ambasade SAD-a, u kojima se ruska strana optužuje za „maligni uticaj“ i pretnje teritorijalnom integritetu BiH. „Rusija se ne plaši da će izgubiti gasni monopol u Bosni i Hercegovini. Više… »
"Amerikanci vole samo poslušne marionete, i da zavrću ruke političarima"
B92 06.12.2024
Ambasada Ruske Federacije u Sarajevu saopštila je danas da se Rusija ne plaši da će "izgubiti gasni monopol" u BiH, a američka Ambasada u BiH kao i uvek, besramno i licemerno laže. "Više puta smo naglašavali da pozdravljamo energetsku… »
Ambasada Rusije u BiH odgovorila Ambasadi SAD: Obeskrvili ste Nemačku, a hoćete i Bosnu
Sputnik 06.12.2024
Ambasada Ruske Federacije u Sarajevu saopštila je danas da se Rusija ne plaši da će izgubiti gasni monopol u BiH, a da američka Ambasada u BiH kao i uvek, besramno i licemerno laže. "Više puta smo naglašavali da pozdravljamo energetsku… »
Vesti dana »

AFP: Sirene za uzbunu i zvuk eksplozija u Kijevu posle poziva Putin-Tramp
Danas pre 8 satijoš 7 povezanih

Ivica Dačić za Danas: Prvobitna izjava da MUP nema zvučni top je bila nespretna
Danas pre 8 satijoš 2 povezane

Vremenska prognoza za 19. mart: Novi hladan dan u Srbiji, ujutru debeli minus
Mondo pre 1 satjoš 5 povezanih

Proglašena vanredna situacija na području Valjeva – depononovanje otpada na deponiji “Srem – Mačva”
ObjektiVa pre 5 satijoš 1 povezana

Prvo oglašavanje Trampa nakon razgovora sa Putinom: Spomenuo i Zelenskog: "Ovo je važno za dobrobit čovečanstva"
Blic pre 10 satijoš 2 povezane