Povezane vesti
Prvi amandman ne važi za TikTok: Da se proda Amerikancima ili će biti zabranjen
RTV 06.12.2024
VAŠINGTON - Američki savezni sud danas je potvrdio ustavnost zakona koji bi mogao da dovede do zabrane popularne platforme društvenih medija TikTok za nekoliko meseci. Tom odlukom odbačen je stav kineske kompanije da zabrana nije u skladu sa Prvim… »
Tiktoku preti zabrana u SAD: Ostalo je malo vremena da omiljena društvena mreža mladih opstane, u sve je uključen i Tramp!
Kurir 06.12.2024
Veće apelacionog federalnog suda u SAD potvrdilo je danas zakon koji bi za samo nekoliko meseci mogao da dovede do zabrane TikToka, čime je ta popularna društvena mreža u vlasništvu kompanije na teritoriji Kine pretrpela žestok poraz u pravnoj bici… »
Tiktok na korak do zabrane u Americi! Platforma izgubila veliki spor: Ako se ne proda do ovog roka, sledi rampa iz Vašingtona
Blic 06.12.2024
TikTok je izgubio tužbu kojom je pokušao da poništi zakon koji bi mogao dovesti do zabrane ove platforme u Sjedinjenim Državama. Američki žalbeni sud potvrdio je ispravnost zakona u presudi, negirajući TikTok-ov argument da je zakon neustavan… »
TikTok korak bliže zabrani u SAD: Društvena mreža izgubila jako bitan sudski proces
Euronews 06.12.2024
TikTok je izgubio proces pred američkim sudom da poništi zakon koji bi mogao dovesti do zabrane platforme u SAD. Američki žalbeni sud potvrdio je zakon u presudi u petak. Negirajući argument TikTok-a da je zakon neustavan, sudije su utvrdile da… »
Vesti dana »

Severna Makedonija: Sahrana poginulih u požaru u diskoteci u Kočanima
BBC News pre 2 satajoš 19 povezanih

Četvoro dece među ranjenima u napadu na Koprivnjicki; gori ruski aerodrom u Saratovu, udar na Engels
RTS pre 25 minutajoš 12 povezanih

Veliki protesti u Turskoj posle hapšenja gradonačelnika Istanbula, najvećeg Erdoganovog rivala
BBC News pre 1 satjoš 11 povezanih

Uživo Vučić se obraća iz Brisela nakon sastanka sa Ruteom: Uspešan dan za Srbiju
Blic pre 25 minutajoš 8 povezanih