Povezane vesti
Pretio bratu da će ga ubiti: Muškarcu iz Nikšića određen pritvor zbog nasilja u porodici
RINA 07.12.2024
Pretio bratu da će ga ubiti: Muškarcu iz Nikšića određen pritvor zbog nasilja u porodici Nikšić - Na predlog Osnovnog državnog tužilaštvu u Nikšiću, određen je pritvor R.R. zbog sumnje da je pretio bratu da će ga ubiti. - Pritvor je određen zbog… »
Nikšićanin pretio bratu da će ga ubiti: Odmah mu određen pritvor
Telegraf 07.12.2024
Preporučujemo. Na predlog Osnovnog državnog tužilaštvu u Nikšiću, određen je pritvor R. R. zbog sumnje da je pretio bratu da će ga ubiti. "Pritvor je određen zbog opasnosti da bi R.R. mogao ponoviti krivično delo ili izvršiti krivično delo kojim preti… »
Vesti dana »

Burno u Zaječaru: Kordon policije ispred skupštine grada, koškanje obezbeđenja i odbornika u sali, sednica prekinuta do daljnjeg (video)
Blic pre 20 minutajoš 29 povezanih

Nevreme neće stati do jutra Evo koji delovi zemlje će biti posebno na udaru grad i jaka kiša tući će i tokom noći
Dnevnik pre 51 minutajoš 83 povezane

Si pokazao nezamislivu moć! U Pekingu održana vojna parada povodom 80 godina od pobede
Alo pre 6 minutajoš 54 povezane