Povezane vesti
Na specijalnom kosovskom sudu Fazliu se izjasnio da nije kriv, Thaci i Smakaj nisu se izjasnili o optužbama
Slobodna Evropa 08.12.2024
Bivši predsednik Kosova Hašim Tači (Hashim Thaci) i bivši čelnik Kosovske obaveštajne agencije Baškim Smakaj (Bashkim) u nedelju se pred Specijalizovanim većima Kosova u Hagu nisu izjasnili o optužnici koja je protiv njih podignuta zbog uticaja na… »
Tači pred sudom u Hagu odložio izjašnjavanje o krivici za odavanje zaštićenih svedoka
Telegraf 08.12.2024
Preporučujemo. Bivši vođa OVK, Hašim Tači, nije se danas, pred Specijalizovanim većima Kosova u Hagu, izjasnio o krivici po optužnici za ometanje i nepoštovanje tog suda odavanjem poverljivih informacija o svedocima iz glavnog postupka u kojem je optužen… »
Tači odložio izjašnjavanje o krivici pred sudom u Hagu
Danas 08.12.2024
Bivši vođa OVK Hašim Tači nije se danas, pred Specijalizovanim većima Kosova u Hagu, izjasnio o krivici po optužnici za ometanje i nepoštovanje tog suda odavanjem poverljivih informacija o svedocima iz glavnog postupka u kojem je optužen za ratne zločine… »
Vesti dana »

(Foto, video) srpski helikopter uveliko u akciji: Prvi snimci gašenja požara u Crnoj Gori
Blic pre 16 minutajoš 21 povezana

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Novi magazin pre 1 satjoš 17 povezanih

Evropska unija složna o Ukrajini: Zajedničku izjavu potpisali svi lideri sem jednog našeg suseda
Telegraf pre 16 minutajoš 16 povezanih

Iznenađenje u Sinsinatiju: Eliminisan 16. teniser sveta, pobedio ga veteran iz Francuske
Večernje novosti pre 46 minutajoš 17 povezanih