Povezane vesti
Ministar Zukorlić posjetio Ministarstvo obrazovanja Države Katar
Sandžak press 09.12.2024
Ministar za pomirenje, regionalnu saradnju i društvenu stabilnost Republike Srbije, Usame Zukorlić, predsjednik Stranke pravde i pomirenja, posjetio je Ministarstvo obrazovanja Države Katar, gdje se sastao s dr. Ibrahimom bin Salehom Al-Naimijem… »
Ministar Zukorlić posjetio ministra vjerskih poslova Katara
Sandžak press 09.12.2024
Danas je u Kataru održan sastanak između ministra za pomirenje, regionalnu saradnju i društvenu stabilnost Republike Srbije, Usame Zukorlića, predsjednika Stranke pravde i pomirenja, i ministra vakufa i islamskih pitanja Države Katar, Nj.E. Ghanema bin… »
Vesti dana »

Ko je istoričar iz Beograda koji je Putina pitao šta misli o „obojenoj revoluciji“ u Srbiji
Nova pre 1 satjoš 61 povezana

Vučić otkrio kada će biti gotov Moravski koridor i najavio produžetak auto-puta ka Arilju i Ivanjici
Morava info pre 9 minutajoš 27 povezanih

(Mapa) alarm u crvenom, RHMZ šalje hitna SMS upozorenja: Danas još hladnije i još jača kiša i sneg, ova 2 dela Srbije najkritičnija
Blic pre 9 minutajoš 155 povezanih

Beograđanin koji je plovio ka Gazi čeka na deportaciju iz Izraela
BBC News pre 3 satajoš 24 povezane