Povezane vesti
Zelenski: Cilj treba da bude da se spase što više života
Vesti online 10.12.2024
Predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski rekao je danas da snižavanje starosne granice regruta za slanje na front nije prioritet, već obuka i opremanje postojećeg vojnog kadra. – U medijima se mnogo priča o snižavanju starosne granice za regrutovanje… »
Zelenski odbio zahtev SAD: Nećemo smanjivati mobilizacioni uzrast
Pravda 10.12.2024
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski ponovo je odbacio zahtev Sjedinjenih Američkih Država za snižavanje mobilizacionog uzrasta u Ukrajini. U izjavi medijima, Zelenski je naglasio da prioritet mora biti na snabdevanju opremom i obuci postojećih… »
Zelenski: Snižavanje starosne granice za regrutaciju nije prioritet
RTV 10.12.2024
KIJEV - Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski rekao je danas da snižavanje starosne granice regruta za slanje na front nije prioritet, već obuka i opremanje postojećeg vojnog kadra. "U medijima se mnogo priča o snižavanju starosne granice za… »
Vesti dana »
Studenti objavili detaljan plan marša od Beograda do Novog Sada (FOTO)
Vesti online pre 40 minutajoš 26 povezanih
Opozicija želi izbore što pre: Kurti nije uspeo da formira vladu ni poslednjeg dana zakonskog roka: Evo šta sada sledi
Blic pre 51 minutajoš 29 povezanih
Brutalno ubistvo u Sloveniji; Premijer sazvao hitan sastanak vlade
B92 pre 26 minutajoš 14 povezanih





