Povezane vesti
Ugovorom potvrdili da je zagađivanje dozvoljeno: Vlast u Boru sprovodi teški zločin!? (video)
Pravda 10.12.2024
Stranka slobode i pravde tvrdi da je, u jednom od potpisanih ugovora u vezi RTB Bor, sa kineskom kompanijom Ziđin, vlast jasno naznačila i obavezala se da država Srbija neće reagovati ni na koji način ukoliko dođe do zagađenja prirodne okoline… »
Htš preuzima kontrolu nad sirijom! Džulanijev čovek postavljen za premijera prelazne vlade
Pravda 10.12.2024
Muhamad al-Bašir, bliski saradnik lidera HTŠ Muhamada Džulanija, imenovan je za premijera prelazne vlade u Siriji. Prelazna vlada u Siriji dobila je novog premijera u liku Muhamada al-Bašira, bivšeg ministra razvoja i humanitarnih pitanja, a kasnije… »
Vesti dana »
Pregovori se nastavljaju, Vitkof i Kušner u četvrtak na sastanku sa Umerovim
Blic pre 57 minutajoš 3 povezane
Bio nerazdvojan sa Desingericom, zarađivao 15.000 evra mesečno, pa se na kraju vratio kod mame da živi - Pljugica batalio estradu: "30.000 dinara mesečno, jede se pašteta"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Sanino podneo ostavku Oglasio se nakon optužbi za korupciju: "Nije prikladno"
Blic pre 2 satajoš 2 povezane
Viši sud u Novom Sadu: Osumnjičenom za izazivanje saobraćajne nesreće u Jevrejskoj ulici određen pritvor do 30 dana
Danas pre 3 satajoš 2 povezane



