Povezane vesti
Lepa Brena napustila Zagreb: Vratila se u Beograd nakon operacije noge, evo ko je sve vreme uz nju
Telegraf 11.12.2024
Preporučujemo. Jugoslovenska diva, Lepa Brena, puštena je jutros iz bolnice u Zagrebu, dan nakon što je imala operaciju noge, a večeras oko 19 časova stigla je u svoj porodični dom u Beogradu, na Bežanijskoj kosi. Muzičku zvezdu dovezao je dugogodišnji… »
Lepa Brena izašla iz bolnice: Evo u kakvom je stanju
Nova 11.12.2024
: Pevačica je u ponedeljak uveče primljena u bolnicu nakon preloma noge. Lepa Brena je doživela prelom skočnog zgloba usled nezgode koja se dogodila tokom njenog koncerta, a posle koga je hospitalizovana na Klinici za traumatologiju. Ubrzo je usledila… »
Lepa Brena puštena iz bolnice: Evo u kakvom je stanju sada, dan nakon operacije
Telegraf 11.12.2024
Preporučujemo. Dan nakon operacije, balkanska zvezda Lepa Brena otpuštena je danas, 11. decembra iz zagrebačke bolnice. Kako se navodi, ona će dalje lečenje nastaviti u svom domu. - Brena je danas otpuštena iz bolnice, oporavak će nastaviti u svom domu -… »
Ortoped iz zagrebačke bolnice otkrio informacije o Breninom stanju: “Povreda je vrlo zahtevna, oporavak…”
Telegraf 11.12.2024
Preporučujemo. Lepa Brena je na koncertu u Zagrebu imala nezgodu prilikom koje je polomila nogu. Naime, nezgoda se desila na sceni, kada je snimatelj pao na nju u liftu, zbog čega je hitno operisana u Zagrebu. Pevačicin oporavak trajaće nekoliko meseci… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za 8. decembar: Ujutru magla, ponegde kiša rosulja, popodne sunčani intervali
Beta pre 5 satijoš 4 povezane
Sutra isključenje struje u Beogradu Proverite da li je i vaša ulica na spisku
Alo pre 5 satijoš 4 povezane
Stavio prst na uvo na Marakani, da bolje čuje pesmu: "Ne sećam se kad je Zvezda ovde izgubila"
Mondo pre 2 minutajoš 3 povezane
Ovo je novi kurs evra: Menjačnice po ovim vrednostima prodaju valute
Mondo pre 2 minutajoš 2 povezane





