Povezane vesti
Fudbaleri Partizana poraženi od Spartaka u Subotici
Radio sto plus 12.12.2024
Poveo je Partizan golom Nemanje Nikolića u 17. minutu, a preokret i pobedu Spartaku doneli su pogocima Stefan Tomović u 24. i Vojo Ubiparip u 55. minutu. Partizan je drugi na tabeli sa 37 bodova, 12 manje i utakmicom više od prvoplasirane Crvene zvezde… »
Ovako je Spartak izjednačio protiv Partizana: Tomović je šutirao, a onda...
Telegraf 12.12.2024
Preporučujemo. Fudbaleri subotičkog Spartaka dočekali su ekipu Partizana, u okviru zaostalog meča šestog kola Superlige Srbije. Bolje su crno-beli otvorili meč, i poveli u 17. minutu preko Nemanje Nikolića, da bi u 24. minutu Spartak poravnao. Tomović je… »
Pogledajte kako je Partizan poveo protiv Spartaka u Subotici
Telegraf 12.12.2024
Preporučujemo. Fudbaleri Partizana gostuju ekipi Spartaka, u okviru zaostalog meča šestog kola Superlige Srbije. Bolje su crno-beli ušli u ovaj duel, te su do prednosti došli u 17. minutu. Dosuđen je slobodan udarac na levom boku, nedaleko od kaznenog… »
Vesti dana »
Tramp krenuo na veliku turneju po Aziji, očekuje se sastanak sa kineskim predsednikom Si Đinpingom
Nova pre 47 minutajoš 16 povezanih
Vreme u Srbiji: Promenljivo oblačno, mestimično sa kišom do 19 stepeni
Serbian News Media pre 1 satjoš 15 povezanih
Putinov izaslanik: SAD, Ukrajina i Rusija blizu su diplomatskog rješenja
SEEbiz pre 1 satjoš 14 povezanih
Sezona je tek počela, a Dončić već ispisuje istoriju: Još jednom 40+ partijom postao prvi igrač koji je ovo uradio!
Hot sport pre 1 satjoš 14 povezanih




