Povezane vesti
Delovi Rumenke i Sremske Kamenice i ceo Šangaj bez vode zbog havarija
Moj Novi Sad 13.12.2024
Zbog radova na sanaciji havarija, bez vode će danas do 13 sati biti celo naselje Šangaj i ulica Nikole Tesle u Rumenci, a do 14 časova – Ivana Gorana Kovačića i okolne ulice u Sremskoj Kamenici. Iz "Vodovoda" napominju da postoji mogućnost da će u toku… »
Isključenja vode u Novom Sadu i okolini
RTV 13.12.2024
NOVI SAD - Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će od 8 do 15 sati biti deo Novosadskog puta (od Bulevara patrijarha Pavla do Dunavske ulice u Veterniku) i okolne ulice. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 14 sati biti Ulica… »
Šangaj i deo Sremske Kamenice bez vode
Radio 021 13.12.2024
Bez vode je ostalo celo naselje Šangaj, kao i deo Sremske Kamenice. U oba slučaja razlog je sanacija havarije. Naselje Šangaj bez vode bi trebalo da bude do 13 časova. U Sremskoj Kamenici bez vode će do 14 časova biti Ulica Ivana Gorana Kovačića i okolne… »
Vesti dana »

Evo u koja dva grada u Srbiji je pakleno! Izmereno čak 39 stepeni, dok je na Kopaoniku drugo godišnje doba, tamo je 24!
Dnevnik pre 51 minutajoš 60 povezanih

Jedan ratni veteran pušten, drugom određena mera kućnog pritvora zbog incidenta u Bačkom Petrovcu
Insajder pre 1 satjoš 19 povezanih

Knežević (dnp): Nadam se da nam neće zameriti Picula ako zatražimo pomoć Srbije u gašenju požara
Blic pre 11 minutajoš 54 povezane

Institut "Simo Milošević" iz minusa u plus: Neto dobit 4 miliona evra u prvom polugodištu
Blic pre 2 satajoš 24 povezane