Povezane vesti
Nemačko ministarstvo: Studentima i novinarima obezbediti slobodno izražavanje mišljenja
Novi magazin 13.12.2024
Nemačko ministarstvo spoljnih poslova saopštilo je da studenti i novinari u Srbiji moraju da budu u mogućnosti da slobodno izraze svoja mišljenja, bez straha od nasilja ili zastrašivanja. „Studenti i novinari u Srbiji zahtevaju temeljnu istragu posle… »
Nemačko ministarstvo: Studenti i novinari u Srbiji moraju da budu u mogućnosti da slobodno da izraze svoje mišljenje
Nova 13.12.2024
: Nemačko ministarstvo spoljnih poslova oglasilo se povodom protesta u Srbiji ocenivši da studenti i novinari moraju da budu u mogućnosti da slobodno izraze svoja mišljenja, bez straha od nasilja ili zastrašivanja. „Studenti i novinari u Srbiji zahtevaju… »
Ministarstvo spoljnih poslova u Nemačkoj o studentskim protestima: Oni moraju da imaju mogućnost da slobodno izraze svoje…
Nedeljnik 13.12.2024
Ministarstvo spoljnih poslova u Nemačkoj je, na svom zvaničnom nalogu, na društvenejoj mreži X iskazalo podršku studentima i novinarima u Srbiji. „Studenti i novinari u Srbiji zahtevaju detaljnu istragu nakon tragedije u Novom Sadu. Oni moraju da imaju… »
Nemačko ministarstvo: Studenti i novinari u Srbiji moraju da mogu slobodno da izraze svoje mišljenje
N1 Info 13.12.2024
Nemačko ministarstvo spoljnih poslova saopštilo je da studenti i novinari u Srbiji moraju da budu u mogućnosti da slobodno izraze svoja mišljenja, bez straha od nasilja ili zastrašivanja. „Studenti i novinari u Srbiji zahtevaju temeljnu istragu posle… »
Vesti dana »

Ko je bio mile Novaković: Uhapsio je zemunski klan, Zvezdan Jovanović mu je priznao ubistvo Đinđića, njegova uloga u akciji "Sablja" bila je ključna
Blic pre 2 satajoš 3 povezane

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Žair Bolsonaro osuđen za pokušaj državnog udara! Bivšem predsedniku Brazila preti zatvorska kazna do 40 godina
Blic pre 2 satajoš 5 povezanih