Povezane vesti
Kostreš: NIS vratiti građanima Vojvodine i Srbije
Radio 021 14.12.2024
Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine-Vojvođani Bojan Kostreš zatražio je od Vlade i Skupštine Srbije da se donese odluka o povratku većinskog državnog vlasništva nad Naftnom industrijom Srbije. "LSV - Vojvođani od početka priče o sramotnoj predaji… »
Kostreš: Naftnu industriju Srbije vratiti građanima Srbije
Danas 14.12.2024
Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine – Vojvođani (LSV) Bojan Kostreš zatražio je danas od vlade i narodne skupštine Srbije da donesu odluku o povratku većinskog državnog vlasništva nad Naftnom industrijom Srbije (NIS). „LSV – Vojvođani od početka… »
Kostreš: Naftnu industriju Srbije vratiti građanima Srbije
Novi magazin 14.12.2024
Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine - Vojvođani (LSV) Bojan Kostreš zatražio je danas od vlade i narodne skupštine Srbije da donesu odluku o povratku većinskog državnog vlasništva nad Naftnom industrijom Srbije (NIS). "LSV - Vojvođani od početka… »
Vesti dana »

Pljuskovi, oluje i grad: Do ovog datuma na snazi upozorenje za nepogode
Pravda pre 3 minutajoš 14 povezanih

Ukrajinski napadi širom Rusije: Gori veliko skladište nafte, obustavljeni letovi…
Danas pre 13 minutajoš 4 povezane

U Sremskim Karlovcima danas obeležavanje Dana sećanja na stradale u "Oluji": Prisustvuju Vučić i Dodik
Telegraf pre 58 minutajoš 4 povezane

Eksplozije kod najveće nuklearke u Evropi, vije se dim! Međunarodna agencija za atomsku energiju (IAEA) se oglasila o meti napada na Zaporožje (foto, video)
Kurir pre 33 minutajoš 2 povezane

Orban: Ne priznajemo presudu Dodiku, Mađarska mora da stvori istorijski savez sa Srbima
Danas pre 3 minutajoš 1 povezana