Povezane vesti
Srbi sa Kosmeta daju punu podršku studentskim zahtevima i mole ih da istraju do smene ovog izdajničkog režima
Pravda 14.12.2024
Prateći pomno dešavanja oko studentskog bunta Narodni pokret Srba sa Kosova i Metohije „Otadžbina“ daje apsolutnu i potpunu podršku studentima u ispunjavanju njihovih zahteva. Novosadska tragedija mora da se završi tako da vinovnici ovog zločina… »
Narodni pokret Srba sa Kosova i Metohije „Otadžbina“podržava studente
Danas 14.12.2024
Narodni pokret Srba sa Kosova i Metohije „Otadžbina“ saopštio je danas da daje apsolutnu i potpunu podršku studentima u ispunjavanju njihovih zahteva, uz ocenu da novosadska tragedija mora da se završi tako da vinovnici tog zločina budu… »
Vesti dana »
![Dekanka sa protesta ispred Ministarstva prosvete: Svaki napad na studente i profesore tretiraćemo kao napad na celo srpsko…](https://nstatic.net/963/38913963pefjkn.jpg)
Dekanka sa protesta ispred Ministarstva prosvete: Svaki napad na studente i profesore tretiraćemo kao napad na celo srpsko društvo (UŽIVO)
Novi magazin pre 3 minutajoš 23 povezane
![Goran Vesić se branio pred tužiocem: Pad nadstrešnice bi se dogodio i sa upotrebnom dozvolom](https://nstatic.net/353/38913353ciekzx.jpg)
Goran Vesić se branio pred tužiocem: Pad nadstrešnice bi se dogodio i sa upotrebnom dozvolom
Danas pre 6 satijoš 6 povezanih
![Tramp: SAD će preuzeti Gazu, biće to Rivijera Bliskog istoka](https://nstatic.net/231/38913231oxshhb.jpg)
Tramp: SAD će preuzeti Gazu, biće to Rivijera Bliskog istoka
Radio 021 pre 27 minutajoš 56 povezanih
![Istraga protiv mladića koji je teško povredio policajac u centru Beograda: Luki preti višegodišnja kazna!](https://nstatic.net/346/38916346rxppwv.jpg)
Istraga protiv mladića koji je teško povredio policajac u centru Beograda: Luki preti višegodišnja kazna!
Telegraf pre 56 minutajoš 26 povezanih