Povezane vesti
Izrael zatvorio ambasadu u Irskoj zbog tenzija oko Gaze; broj mrtvih Palestinaca blizu 45.000
Glas Amerike 16.12.2024
Deil al Balaj, Pojas Gaze — Izrael je saopštio da će zatvoriti svoju ambasadu u Irskoj nakon što su se odnosi dve zemlje pogoršali zbog rata u Gazi, u kojoj su palestinski medicinski zvaničnici saopštili da je u novim izraelskim vazdušnim napadima u… »
Potpredsednik Vlade Irske potvrdio stav o ratu u Gazi pošto je Izrael zatvorio ambasadu
Novi magazin 16.12.2024
Potpredsednik Vlade Irske Majkl Martin izjavio je danas, dan pošto je Izrael odlučio da zatvori ambasadu u Dablinu, da stav njegove zemlje o ratu u Gazi ne bi trebalo smatrati neprijateljskim aktom. Izrael je naredio zatvaranje navodeći kao razlog odluku… »
Izrael odlučio zatvoriti ambasadu u Irskoj
Al Jazeera 16.12.2024
Izraelski ministar vanjskih poslova Gideon Saar kaže da će ambasada u Dublinu biti zatvorena nakon odluke Irske da se pridruži tužbi JAR-a protiv Izraela za genocid na Međunarodnom sudu pravde. Izraelski ministar vanjskih poslova Gideon Saar najavio je… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za sredu, 20. avgust: Sunčano, temperatura do 33 stepena
Beta pre 5 satijoš 6 povezanih