Povezane vesti
Poljoprivrednici sutra ponovo blokiraju saobraćaj, traže smenu Martinovića, Vučevića i Rističevića
Novi magazin 16.12.2024
Nekoliko udruženja poljoprivrednika iz Srbije sutra će ponovo organizovati blokade saobraćaja od 11 do 13 časova, saopšteno je danas. Blokadu će organizovati udruženja "Naše mleko" iz Mačve i "Udruženje za spas i opstanak stočara Zapadne… »
Poljoprivrednici ne odustaju od zahteva za smenu Martinovića, Vučevića i Rističevića, sutra nove blokade saobraćaja
Danas 16.12.2024
Pojedini poljoprivrednici odlučili su da sutra od 11 do 13 časova ponovo blokriaju saobraćaj, saopšteno je danas. Blokadu će organizovati udruženja poljoprivrednika „Naše mleko“ iz Mačve i „Udruženje za spas i opstanak stočara Zapadne… »
Vesti dana »

Studenti FON-a u blokadi: Iskoristili su poslednjeg keca u rukavu, nama su ostala još tri špila
N1 Info pre 2 satajoš 56 povezanih

Koliko ljudi je na protestu u Beogradu? Prve procene kažu – 500.000
Pravda pre 19 satijoš 9 povezanih

Dr Slavica Plavšić tvrdi: Nije policija bežala neposredno pre zvučnog topa, to su bili bajkeri i moj drug je bio među njima
Nova pre 1 satjoš 27 povezanih

U utorak Dan žalosti u Srbiji zbog žrtava požara u Severnoj Makedoniji
Beta pre 24 minutajoš 212 povezane

Vučić: Ukoliko se nova vlada ne formira do 18. aprila, izbori bi mogli da se održe 8. juna
RTS pre 13 minutajoš 30 povezanih