Povezane vesti
Udruženje arhitekata Srbije tvrdi: Dokumentacija o radovima na Železničkoj stanici nije potpuna
Radio 021 18.12.2024
Udruženje arhitekata Srbije saopštilo je da dokumentacija u vezi sa padom nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, koja je objavljena na sajtu Vlade Srbije, nije potpuna. Ovo udruženje navodi da u dobroj nameri i u skladu sa etičkim normama i… »
Udruženje arhitekata Srbije: Objavljena nepotpuna dokumentacija o novosadskoj železničkoj stanici
Forbes 18.12.2024
Upravni odbor Udruženja arhitekata Srbije saopštio je danas da je na sajtu Vlade Srbije objavljena nepotpuna tehnička dokumentacije o rekonstrukciji novosadske železničke stanice. „Među dokumentacijom objavljenom na internet stranici Ministarstva… »
Udruženje arhitekata Srbije: Objavljena nepotpuna dokumentacija o novosadskoj železničkoj stanici
Radio sto plus 18.12.2024
“Među dokumentacijom objavljenom na internet stranici Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture dostupan je jedino ‘Projekat Arhitekture’ kao deo Idejnog projekta što je nedovoljno imajući u vidu ishodovane uslove i dozvole, kao i nivo… »
I Udruženje arhitekata Srbije ukazuje da je objavljena dokumentacija nepotpuna
N1 Info 18.12.2024
Upravni odbor Udruženja arhitekata Srbije (UO UAS) upozorio je danas da objavljena dokumentacija u vezi sa padom nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu "koja pripada stručnim poslovima u oblasti arhitekture, nije potpuna”. „Objavljena je… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za ponedeljak, 19. januar: Hladno, sunčano i vetrovito, ujutru mraz
Beta pre 1 satjoš 34 povezane
Đedović Handanović: Ponovo počela proizvodnja u Rafineriji u Pančevu
RTV Novi Pazar pre 2 satajoš 34 povezane
Privremeno suspendovani Instagram nalozi redakcije Nova, nalog Radar.rs trajno ugašen, napadi i na druge profile
N1 Info pre 14 minutajoš 3 povezane
Ministar prosvete: Otvoreno i glasno razmišljamo o skraćenju časova na 30 minuta, uskoro moguć pilot-projekat
Morava info pre 2 satajoš 25 povezanih
Evropski zvaničnici uznemireni zbog Trampove najave o uvođenju carina povodom Grenlanda
Beta pre 59 minutajoš 26 povezanih




