Povezane vesti
Martinović: Zamolićemo hladnjačare da se otkupna cena maline poveća do 300 dinara po kilogramu
Biznis.rs 18.12.2024
ministarstvo poljoprivrede odgovara na zahtev malinara. Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Aleksandar Martinović izjavio je danas da će zamoliti hladnjačare da otkupnu cenu maline povećaju do 300 dinara po kilogramu, u skladu sa zahtevom… »
Najavljen sastanak malinara i otkupljivača: Da li je moguća doplata maline do 300 dinara po kilogramu?
Danas 18.12.2024
Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Aleksandar Martinović izjavio je danas na sastanku sa da predstavnicima Udruženja proizođača jagodičastog voća „Vilamet“ da će „zamoliti hladnjačare da se otkupna cena maline poveća do 300 dinara po… »
Martinović: Zamolićemo hladnjačare da se otkupna cena maline poveća do 300 dinara po kilogramu
NIN 18.12.2024
Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Aleksandar Martinović izjavio je danas da će zamoliti hladnjačare da otkupnu cenu maline povećaju do 300 dinara po kilogramu, u skladu sa zahtevom malinara. Ministar je danas razgovarao sa predstavnicima… »
Vesti dana »

Da li građani mogu da tuže lokalne samouprave i gradove zbog ambrozije?
Nova pre 3 satajoš 10 povezanih

Dan nakon smrtonosnih protesta u Nepalu: Uveden policijski čas, vojska čuva zgradu parlamenta, na ulicama pusto
NIN pre 31 minutajoš 30 povezanih

Koji su zaključci diskusije u EP o Srbiji i koje su njihove posledice?
Danas pre 15 satijoš 5 povezanih

Srbija-Engleska: Brodolom i incidenti na tribinama - u fotografijama
BBC News pre 36 minutajoš 57 povezanih