Povezane vesti
Rusija i Kina i dalje najpopularnije u Srbiji, ali im popularnost stalno opada: Eu u porastu, većina građana Za pridruženje
Blic 19.12.2024
Građani Srbije i dalje najveću podršku daju Rusiji i Kini, ali je primetan pad te podrške u odnosu na ranije godine. Takođe, naglo raste podrška Evropskoj uniji (EU) i Sjedinjenim Američkim Državama (SAD), a ove godine primetan je i skok podrške članstvu… »
Najnovije istraživanje: Srbi najviše vole Rusiju, a najmanje NATO - za ulazak u EU 45 odsto
Sputnik 19.12.2024
Građani Srbije imaju najpovoljnije mišljenje o Rusiji, dok je najnepovoljnije mišljenje o Nato, pokazuju ekskluzivna istraživanja Ipsosa za RTS. Skala ocena koju je Ipsos koristio je petostepena pa su se tako građani opredeljivali između povoljnog i… »
Ekskluzivno istraživanje Ipsosa za RTS – kome su Srbi naklonjeni i da li bi danas ušli u EU
RTS 19.12.2024
Da građani Srbije ove nedelje odlučuju da li treba ući u Evropsku uniju ili ne – 45 odsto bi glasalo "Za", a "Protiv" 30 odsto, pokazuju istraživanja Ipsosa koje je ekskluzivno uradio za Jutarnji program RTS-a. Generalni direktor Ipsosa Predrag Kurčubić… »
Vesti dana »
Drugi krug lokalnih izbora na Kosovu: Priština i Prizren u centru pažnje
BBC News pre 33 minutajoš 19 povezanih
Meteorolozi objavili kad u Srbiju stiže jače zahlađenje i kad će biti jutarnjih mrazeva
Pravda pre 19 minutajoš 19 povezanih
Dijana Hrka nastavila štrajk glađu, odgovorila Vučiću na poziv za razgovor
Novi magazin pre 33 minutajoš 11 povezanih
Japan pogodio zemljotres jačine 6,8 stepeni, izdato upozorenje na cunami
N1 Info pre 1 satjoš 14 povezanih




