Povezane vesti
Novi detalji užasa u Splitu: Poznato u kakvom su stanju roditelji nakon što ih je čekićem pretukao sin
Kurir 19.12.2024
U utorak uveče u stanu na splitskom Mertojaku dogodio se težak incident u kojem je sin čekićem teško povredio svoje roditelje. Bračni par je hitno prevezen u Klinički bolnički centar Split s teškim i po život opasnim povredama, a prema… »
Ispitan sin koji je čekićem u Splitu izudarao roditelje: Oni se bore za život, a on...
Telegraf 19.12.2024
Preporučujemo. Policijski službenici Policijske uprave splitsko-dalmatinske sproveli su istragu nad 30-godišnjim muškarcem zbog postojanja osnova sumnje u izvršenje krivičnog dela teško ubistvo u pokušaju. Radi se o užasnom događaju koji se… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 7 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Dragan Milić osudio nasilje nad gradonačelnikom Niša: "Mržnja, bes i agresija nikada dobro doneli nisu"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

Vrlo težak poraz Partizana: Efes deklasirao crno-bele u prepunoj Areni
Danas pre 5 satijoš 2 povezane