Povezane vesti
Forum beogradskih gimnazija: Nastava se ne može skratiti bez zakonskog osnova
Insajder 19.12.2024
Forum beogradskih gimnazija upozorio je Ministarstvo prosvete i Vladu Srbije da bi eventualna odluka Vlade o skraćenju polugodišta bila suprotna zakonu. Članovi Foruma beogradskih gimnazija smatraju moguću odluku o skraćenju polugodišta krajnje lošom… »
Za promenu školskog kalendara nadležan ministar prosvete: Zbog čega se čeka saglasnost Vlade?
Danas 19.12.2024
Ministarstvo prosvete najavilo je danas da će Vlada Srbije sutra razmatrati predlog o izmenama školskih kalendara kojim se predviđa pomeranje zimskog raspusta iako je za njegovu promenu nadležan jedino ministar prosvete. Zakon o osnovama sistema… »
Forum beogradskih gimnazija upozorava da je skraćenje polugodišta suprotno zakonu
Novi magazin 19.12.2024
Forum beogradskih gimnazija upozorio je danas Ministarstvo prosvete i Vladu Srbije da bi eventualna odluka Vlade o skraćenju polugodišta bila apsolutno suprotna zakonu. U saopštenju se navodi da članovi Foruma beogradskih gimnazija smatraju moguću odluku… »
Vesti dana »
Delegacija Odbora za spoljne poslove EP nakon posete Skupštini Srbije sastala se sa predstavnicima akademske zajednice i ministrom Starovićem (foto)
Blic pre 5 satijoš 57 povezanih
Srpska ministarka o NIS-u: Nismo prihvatili sve zahteve Mađara
Vesti online pre 1 satjoš 42 povezane
Stigao vam je račun za struju u koji sumnjate: Evo u kako podneti prigovor i kada je moguće
Blic pre 10 satijoš 9 povezanih
NIS se oglasio o novoj licenci: Evo do kada ima dozvolu za rad i šta to znači
Mondo pre 9 minutajoš 56 povezanih
Zelenski o pregovorima u UAE: Rusija je spremna da okonča rat, kao i Ukrajina
Insajder pre 34 minutajoš 32 povezane



