Povezane vesti
Planira se botanička bašta u Niškoj Banji, kao i obnova hotela i pristupnih puteva
Gradski portal 018 21.12.2024
Na jučerašnjoj sednici Gradskog veća među tačkama su bila i planska dokumenta. Veće je usvojilo Predlog četvrtih izmena i dopuna plana detaljne regulacije GO Niška Banja i Plan detaljne regulacije solarne elektrane „Cernica”, koja se planira u Oreovcu ka… »
Usvojene izmene PGR-a: Novi putevi do starih hotela u Niškoj Banji
Niške vesti 21.12.2024
Niško Gradsko veće usvojilo je na poslednjoj sednici Predlog izmena i dopuna Plana detaljne regulacije područja Gradske Opštine Niška Banja i Predlog plana detaljne regulacije elektrane „Cernica“ na području Niške Banje. Gradski većnik Ivan Grmuša… »
Zbog rekonstrukcije hotela i gradnje Botaničke bašte menja se Plan regulacije Niške Banje
Južne vesti 21.12.2024
Kako bi se stvorio planski osnov za rekonstrukciju tri hotela i izgradnju Botaničke bašte u Niškoj Banji, urađene su izmene i dopune Plana generalne regulacije područja Gradske opštine Niška Banja, objašnjava gradski većnik Igor Grmuša. Predlog izmena… »
Vesti dana »
Izlivanje Južne Morave izazvalo evakuaciju i prekide u saobraćaju u Vranju
Naslovi.ai pre 35 minutajoš 17 povezanih
Vučić: Ishod pregovora sa SAD o novoj licenci NIS-a u narednih 48 sati, Rusi pregovaraju sa tri partnera
Morava info pre 5 minutajoš 30 povezanih
Grupa firmi kupuje ruski udeo u NIS?! Najbliži dogovoru sa Rusima enegetski giganti sa Bliskog istoka
Kurir pre 25 minutajoš 23 povezane





