Povezane vesti
Horor iz Magdeburga promeniće izbornu kampanju u Nemačkoj, populisti su već počeli da nude „rešenja”
Nova 21.12.2024
: Dan nakon smrtonosnog napada na božićni vašar u Magdeburgu, nemački mediji uvereni su u dve stvari. Prvo, došlo je do bezbednosnog propusta jer područje božićnnog vašara nije bilo ograđeno barijerama tako da automobili ne mogu ući. Drugo, ovaj napad… »
„Rupa u obezbeđenju“: Nemački mediji dan nakon napada na božićni vašar u Magdeburgu
N1 Info 21.12.2024
Zašto božićni vašar u Magdeburgu nije bio preprečen tako da se autom ne može ući? I kako će napad promeniti izbornu kampanju u Nemačkoj? To se pitaju mediji dan posle smrtonosnog napada. Dan posle smrtonosnog napada na božićni vašar u Magdeburgu nemački… »
„Horor iz Magdeburga će promeniti izbornu kampanju“
Dojče vele 21.12.2024
Zašto božićni vašar u Magdeburgu nije bio preprečen tako da se autom ne može ući? I kako će napad promeniti izbornu kampanju u Nemačkoj? To se pitaju mediji dan posle smrtonosnog napada. Dan posle smrtonosnog napada na božićni vašar u Magdeburgu nemački… »
Horor iz Magdeburga će promeniti izbornu kampanju u Nemačkoj
NIN 21.12.2024
Dan posle smrtonosnog napada na božićni vašar u Magdeburgu nemački mediji uvereni su u dve stvari. Prvo, načinjen je propust u obezbeđenju jer prostor božićnog vašara nije bio okružen preprekama tako da automobili ne mogu da prodru. Drugo, ovaj napad… »
Vesti dana »
Srbija i nelegalna gradnja: Kako podneti prijavu za legalizaciju po novom zakonu
Nova ekonomija pre 16 minutajoš 35 povezanih
Završen sastanak Vučića sa timovima za energetsku stabilnost: „Građani da ne brinu“
Danas pre 31 minutajoš 40 povezanih
Zelenski: Ne postoji jedinstven stav o teritorijama, potrebne i bezbednosne garancije
RTV pre 26 minutajoš 43 povezane






