Povezane vesti
ProGlas u Gornjem Milanovcu: „Režimu se desila kičma – studenti koji žele da žive uspravno!”
Glas Šumadije 22.12.2024
Tama u Srbije je dostigla vrhunac, alipojavilo se svetlo na kraju tunela – studenti i srednjoškolci, poruka je sa sinoćnjeg skupa inicijative ProGlas održanog večeras u Gornjem Milanovcu. Miodrag Jovanović, profesor i jedan od osnivača ProGlasa, podsetio… »
ProGlas u Gornjem Milanovcu: Studenti i srednjoškolci su svetlost Srbije
Nedeljnik 22.12.2024
Inicijativa ProGlas je u subotu uveče, u Gornjem Milanovcu, organizovala tribinu sa koje je poručeno da je „tama u Srbije dostigla vrhunac, a da su svetlo na kraju tunela – studenti i srednjoškolci“. Jedan od osnivača ProGlasa, Miodrag Jovanović je… »
Vesti dana »
"Evropa pred civilizacijskim brisanjem"! Trampov dokument digao buru: Ako se nastavi urušavanje, kontinent će biti neprepoznatljiv za manje od 20 godina!
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana
"Ovakva retorika ne služi miru, pomirenju niti budućnosti u regionu", Gašić: Pozivamo međunarodne partnere da osude ovu opasnu retoriku ministra odbrane BiH
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Srđan Jandrić je pobednik "Masterchef Srbija", osvojio nagradu od 50.000 evra
Blic pre 3 satajoš 1 povezana




