Povezane vesti
Sistem "Pronađi me" do kraja godine i u Republici Srpskoj
RTV 22.12.2024
BANJALUKA - Do kraja godine Republika Srpska bi trebalo da uspostavi sistem "Pronađi me" za hitno obaveštavanje javnosti o nestanku maloletnog deteta, izjavio je danas predsednik Centra za nestalu i zlostavljanu decu Srbije Igor Jurić. "Zahvalan sam… »
Jurić: Sistem "Pronađi me" do kraja godine i u Republici Srpskoj
Euronews 22.12.2024
Do kraja godine Republika Srpska bi trebalo da uspostavi sistem "Pronađi me" za hitno obaveštavanje javnosti o nestanku maloletnog deteta, izjavio je predsednik Centra za nestalu i zlostavljanu decu Srbije Igor Jurić. Jurić je objasnio da se sistem ne… »
Sistem "Pronađi me" do KRAJA godine i u republici srpskoj: "Srbija i Republika Srpska imaju gotovo identične kriterijume"
Večernje novosti 22.12.2024
DO KRAJA godine Republika Srpska bi trebalo da uspostavi sistem "Pronađi me" za hitno obaveštavanje javnosti o nestanku maloletnog deteta, izjavio je danas predsednik Centra za nestalu i zlostavljanu decu Srbije Igor Jurić. Foto: MUP - Zahvalan sam Vladi… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Sve o Misiji EP u Beogradu: Vlast nezadovoljna sastankom, propala im „zamka“ za Piculu. Opozicija tražila sankcije za pojedince
Nova pre 6 satijoš 56 povezanih
Evroposlanica: EP podržava evropsku perspektivu Srbije, otvoreni razgovori sa poslanicima
Beta pre 1 satjoš 43 povezane
Račun za struju vam je ogroman? Krivi su ovi „tihi potrošači“ kojih niste ni svesni
Danas pre 12 satijoš 9 povezanih
Oglasio se NIS: Posebnom licencom omogućen nesmetan rad, rafinerijska prerada i uvoz sirove nafte
Euronews pre 58 minutajoš 56 povezanih




