Povezane vesti
Dionice Honde s najvećim dnevnim rastom u posljednjih 16 godina
SEEbiz 24.12.2024
TOKYO - Dionice japanskog proizvođača automobila Honda bile su na putu za najbolji dan u 16 godina nakon što je u ponedjeljak najavio otkup do 1,1 trilijuna jena (7 milijardi dolara) svojih dionica usred pregovora o spajanju s Nissanom. Nissan i Honda… »
Porasle akcije japanskog proizvođača automobila: Honda imala najbolji dan u poslednjih 16 godina
Blic 24.12.2024
Akcije japanskog proizvođača automobila Honda bile su na pravom putu za svoj najbolji dan u 16 godina nakon što je u ponedeljak objavio da će otkupiti do 1,1 bilion jena (7 milijardi dolara) svojih akcija usred pregovora o spajanju sa Nissanom… »
Vesti dana »
Braun posle trijumfa u Bolonji: Lakić je bio odličan, taj momak je sjajan
Danas pre 9 minutajoš 2 povezane
U Evropskom parlamentu održana debata o Rio Tintu u Srbiji: Kokanović nije dobio reč, ali je poručio – „nećete kopati“ (VIDEO)
Danas pre 38 minutajoš 1 povezana
Protestni odbor advokata reagovao na ograđivanje Advokatske komore Srbije od najavljenog protesta ispred zgrade RTS-a
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
Amnesti: Trampov plan za Gazu zapaljiv, nečuven i sramotan, krši međunarodno pravo
Blic pre 2 satajoš 2 povezane