Povezane vesti
Palata nauke u Beogradu je najveći centar za istraživanje u regionu
Nova 26.12.2024
: Zadužbina Miodraga Kostića u Beogradu otvorila je Palatu nauke, a svi zaljubljenici u nauku mogu posetiti ovu instituciju u ulici Kralja Milana 11. Ovo je prvi centar za istraživanje i popularizaciju nauke u Srbiji i s svojih 5.500 kvadratnih metara… »
Da li će studenti na razgovor u Više javno tužilaštvo?
Nova 26.12.2024
: Nakon što su studenti ispred zgrade Vrhovnog javnog tužilaštva u centru Beograda juče podigli u vazduh stotine pisama sa zahtevom da tužiteljka „počne da radi vlastiti posao" i ispuni njihove zahteve, ubrzo je usledila i njena rekacija. Sve to pratila… »
Kokanović podneo tužbu protiv gradonačelnice Loznice: Sud nije uspeo da pronađe nekadašnju narodnu poslanicu
Nova 26.12.2024
: Prvo ročište po privatnoj tužbi Zlatka Kokanovića protiv gradonačelnice Loznice Dragane Lukić juče je odloženo jer sud nije uspeo na vreme da pronađe nekadašnju narodnu poslanicu i uruči joj poziv. Više o tome zna Đorđe Mijailović, reporter jutarnjeg… »
Čuvari Starog savskog mosta o tenzijama na sednici skupštine grada
Nova 26.12.2024
: Na vratima jučerašnje Skupštine Beograda uoči sednice došlo je do "obračuna" predstavnika Inicijative "Most ostaje", odbornika opozicije i privatnog obezbeđenja. Neki od građana i odbornika uspeli su da uđu u samu zgradu, nekoliko minuta trajalo je… »
Vesti dana »

MUP: Tokom neprijavljenih okupljanja povređeno šest policajaca, dovedeno 56 osoba
RTV pre 11 minutajoš 46 povezanih

Nestabilno vreme u Srbiji sa lokalnim pljuskovima, grmljavinom i mogućom sugradicom
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 31 povezana

Macut: Napadi na državne institucije očigledan početak udara i na sudsku vlast
Euronews pre 2 satajoš 12 povezanih

U poslednja 24 časa ruska PVO uništila 300 dronova; oboreno 40 od 60 ruskih bespilotnih letelica
RTS pre 11 minutajoš 91 povezana