Povezane vesti
Kvartalni monitor: Zbog ad hok povećanja rashoda moguć fiskalni deficit i veći od planiranih tri odsto BDP-a
Danas 26.12.2024
Srbija je ove godine ostvarila relativno visok rast privrede koji je vođen, pre svega, domaćom tražnjom, što predsatvlja opasnost za rast inflacije i dodatno povećanje spoljnog deficita, poručeno je na predstavljanju analize „Kvartalni monitor“… »
Privreda Srbije ostvarila relativno visok rast, Arsić: U 2025. očekujemo blago ubrzanje rasta BDP na oko četiri odsto
Euronews 26.12.2024
U 2024. privreda Srbije ostvarila je relativno visok privredni rast, inflacija je blizu gornje granice ciljnog koridora, dok su spoljni deficiti značajno povećani, izjavio je danas profesor Ekonomskog fakulteta Milojko Arsić. On je na onlajn… »
Arsić: Uvođenje američkih sankcija EU i Kini loše bi se odrazilo i na Srbiju
Biznis.rs 26.12.2024
Kvartalni monitor za 2025. projektuje rast do 4,2 odsto BDP. U 2024. godini privreda Srbije je ostvarila relativno visok privredni rast, inflacija se drži blizu gornje granice ciljnog koridora, dok su spoljni deficiti značajno povećani, sumirao je… »
Vesti dana »

Ministar unutrašnjih poslova Srbije: Proizvođač kaže da zvučni top nije upotrebljen u Beogradu
Beta pre 21 minutajoš 3 povezane

Ima topa-nema topa, u magacinu je, u stvari pored Skupštine: Dačić danima ne može da se dogovori sam sa sobom
Danas pre 45 minutajoš 2 povezane

Poginuli bračni par i još jedna osoba: Detalji stravičnog sudara kod Melenaca: Dva automobila potpuno izgorela, traktor smrskan, oglasio se i MUP (foto, video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Kecmanović pobedio u prvom kolu mastersa u Majamiju, srpski teniser u drugoj rundi protiv petog nosioca
Danas pre 45 minutajoš 2 povezane