Povezane vesti
Jedan mladić još uvek iza rešetaka zbog protesta u Novom Sadu: "U pritvoru zato što je siromašan"
Radio 021 26.12.2024
Poslednji pritvorenik koji je priveden posle velikog protesta u Novom Sadu, 5. novembra, još uvek je iza rešetaka. Kako za 021.rs potvrđuju u Višem sudu u Novom Sadu, reč je o dvadesetogodišnjem mladiću I. P. On se tereti za nasilničko ponašanje. On je… »
Nestorović: Dvadesetogodišnji mladić, beskućnik, još uvek u pritvoru na Klisi
Moj Novi Sad 26.12.2024
Narodna poslanica iz redova Ekološkog ustanka Danijela Nestorović objavila je da se u zatvoru na Klisi još uvek nalazi 20-godišnji mladić, korisnik centra za socijalni rad, koji je uhapšen nakon velikog novosadskog protesta 5. novembra. – U pritvoru na… »
Kokanović: Dvadesetogodišnji mladić još uvek u pritvoru zbog protesta u Novom Sadu, jer je siroče i beskućnik
Danas 26.12.2024
Advokat Čedomir Kokanović saopštio je da se nakon protesta u Novom Sadu 5. novembra u pritvoru još uvek nalazi I. P. (2004) iz tog grada, okrivljen, poput njegovog branjenika Ivana Bjelića i još četvorice tada privedenih, za krivično delo nasilničko… »
Vesti dana »

Šokantno upozorenje! Odbijanjem Trampovog plana Zelenski vodi zemlju u još veći haos!
Alo pre 1 satjoš 34 povezane

Pešić posle pobede nad Grčkom posebno pohvalio jednog igrača, pa poručio: „Ne smemo da zavisimo samo od šuta“
Nova pre 42 minutajoš 26 povezanih

Milan Borjan uhvaćen na severu kako gleda Zvezdu: Pogledajte šta su Delije uradile kada su ga videle
Telegraf pre 1 satjoš 28 povezanih

Zelenski: Kontakti sa američkom stranom nastavljaju se gotovo non-stop
B92 pre 22 minutajoš 158 povezanih

Zvezdina mlađarija i "čika" Katai bolji od TSC-a: Šampion nastavio pobednički niz
Euronews pre 1 satjoš 46 povezanih