Povezane vesti
"Prijateljski" razgovori sa agentima BIA: Šta studenti u blokadama i roditelji treba da znaju?
Radio 021 28.12.2024
Majku novosadskog studenta Vuka Stojića koji blokira Pravni fakultet posetili su agenti Bezbednosno-informativne agencije na radnom mestu. Studenti u blokadi Pravnog fakulteta u Novom Sadu su u utorak, 24. decembra, zvanično u potpunoj blokadi. Kako kaže… »
Student čiju su majku posetili agenti BIA: Nikakav vid zastrašivanja im neće proći, jer smo svi zajedni, solidarni i…
Danas 27.12.2024
Student Pravnog fakulteta u Novom Sadu Vuk Stojić, čiju su majku posetili agenti BIA, kaže da „nije zastrašen“. „Ne osećam se nebezbedno, motivisaniji sam da nastavim borbu“, rekao je on za N1. Agenti BIA su došli do majke Vuka Stojića, na radno mesto… »
Vesti dana »

Održani protesti u Nišu i Novom Sadu: Okupljanja u više gradova u Srbiji (foto, video)
Blic pre 23 minutajoš 1 povezana

Kiša ugasila većinu požara na teritoriji Podgorice, vatrogasci obilaze lokacije
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Vremeplov: Postavljen kamen temeljac zgrade Narodnog pozorišta u Beogradu
RTV pre 38 minutajoš 1 povezana