Povezane vesti
Pijani penzioner pretukao ženu u Batajnici: Nakon svađe, šutirao je po glavi i telu
Nova 28.12.2024
: P.D. (71) uhapšen je zbog sumnje da je počinio nasilje u porodici u kuću u Batajnici. On je, kako se saznaje, napao svoju suprugu M. D. (69). Nasilje se dogodilo u Batajnici, P. D. je bio u alkoholisanom stanju, prvo se posvađao sa suprugom, pa je… »
Užas u Beogradu: Pijani penzioner pretukao ženu, šutirao je po glavi i telu
Mondo 28.12.2024
Porodično nasilje u Batajnici. P. D. (71) uhapšen je zbog sumnje da je počinio nasilje u porodici u kuću u Batajnici. On je, kako se saznaje, napao svoju suprugu M. D. (69). Nasilje se dogodilo u Batajnici, P. D. je bio u alkoholisanom stanju, prvo se… »
Strahota u Batajnici! Mrtav pijan pretukao suprugu, udarao je nogama u glavu
Telegraf 28.12.2024
Preporučujemo. P.D. (71) uhapšen je zbog sumnje da je počinio nasilje u porodici u kuću u Batajnici. On je, kako saznaje Telegraf, napao svoju suprugu M. D. (69). Nasilje se dogodilo u Batajnici, P. D. je bio u alkoholisanom stanju, prvo se posvađao sa… »
Vesti dana »
Nakon protesta u Beogradu, ogradu oko parka Ušće danas čuvaju policija i privatno obezbeđenje
Mašina pre 7 satijoš 24 povezane
Sinod SPC razrešio mitropolita žičkog Justina: Osumnjičen da je počinio brojne prestupe u upravljanju eparhijom
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 27 povezanih
Poljoprivrednik o sastanku s Glamočićem: „Ono što je izjavio je neistina, poljoprivrednici nisu doživeli takvo poniženje“
Nedeljnik pre 2 satajoš 23 povezane
Ruski i ukrajinski pregovarači imali samostalne pregovore iza zatvorenih vrata u Ženevi
Beta pre 15 minutajoš 31 povezana




